Corporate


Firmamızın ana faaliyet konusu Horeca(Hotels, Restaurants, Caterings) sektörüne yönelik Endüstriyel Mutfak Servis Ekipmanları , Sofra Takımları , Mutfak Gereçleri , Züccaciye ve Ev Dekorasyonuna yönelik melamin tepsilerin üretimidir.

Klasik Servisler

Üretimini 1100 m2’lik kapalı alan üzerinde gerçekleştiren GMB NAZEN ; mevcut makine teçhizat ve donanım ve arge faaliyetleri ile atıl kapasitesini minimize ederek ve yıllık 400 ton hammadde transformasyonu ve işleme kapasitesine ulaşmayı başarmıştır.
İşletmemiz tüm süreçlerini Iso 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve Iso:22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile dizayn ve standardize ederek uzman kadrosuyla süreç akışkanlığını maksimize ederek sizlere en iyiyi en güzelini en az maliyetle sunabilmeyi ilke edinmiştir.
Global pazarlarda gerek kalite ve estetik gerekse sağladığı güven ile bugün GMB NAZEN ufkunu herzaman sizlerin fayda değer beklentilerinizin üzerine taşımak olarak belirlemiştir.
Bizler sizlere estetizmin öncüsü olarak maliyetlerinizi minimize etmenizin yollarını açıyoruz. Sizlerin bu yolda yürürkenki memnuniyetiniz bizim temel ilkemiz asli amacımızdır.
Stratejilerimizin; Pazara uygunluk, arzımızı global taleplere göre yönlendirmek, ihtiyaçlara göre tasarım, estetik yaşam sunmak , ve maliyet kalite ilişkisindeki optimum beklentilerinize karşılık vermek olması, sizlere ve sözümüze olan bağlılığımızın teminatıdır.
Uzman kadromuz Arge çalışmalarının etkin bir şekilde yapılması ve tüm süreçlerin sürekli geliştirilen bir üretimde takdir edersinizki amaç, sizlere sunduğumuz son ürün ve hizmette  değer yaratmak ve global pazarın memnuniyetinin herzaman daha iyisini kazanmaktır.